Hotel Kotarz, Brenna
Tło bannera

Sale konferencyjne

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Sale konferencyjne Odpowiednie miejsce na spotkania biznesowe

Z myślą o klientach biznesowych przygotowaliśmy profesjonalne zaplecze konferencyjne. Nasz hotel konferencyjny wyposażony jest w 3 sale o zróżnicowanej wielkości, przeznaczone dla różnych zastosowań. 

Dla każdej sali zapewniamy rzutnik, ekran, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, łącze WiFi, flipcharty, pilot do zmiany slajdów wraz ze wskaźnikiem laserowym oraz klimatyzację. W zależności od ilości uczestników i charakteru konferencji, szkolenia czy prezentacji polecić możemy następujące sale:

Konferencje i szkolenia w Beskidach:

Dzięki współpracy z wieloma firmami w Beskidach, na życzenie gości konferencje i szkolenia możemy wzbogacić o ofertę atrakcji towarzyszących takich jak quady, paintball, czy imprezy tematyczne.

Sala konferencyjna kremowa

Dużą i przestronna sala konferencyjno szkoleniowa, mogąca pomieścić nawet to 140 osób. Ekran o szerokości prawie 3 metrów zapewnia dobrą widoczność dla wszystkich uczestników szkolenia. Sala posiada wbudowane nagłośnienie zarówno dla mikrofonów, jak i dla dźwięków wykorzystywanych w prezentacji lub podczas odtwarzania filmów szkoleniowych. Sala posiada wyjście na teren rekreacyjny w pobliżu rzeki - doskonałe rozwiązanie dla przerw w czasie konferencji oraz bezpośrednie połączenie z restauracją hotelową.

 

Powierzchnia 175 m2

Układ sali Kinowy Litera U Szkolny Okrągłe stoły
Liczba osób 140 60 80 125

Sala szkoleniowa malinowa

Znajdująca się na pierwszym piętrze sala malinowa doskonale sprawdza się w przypadku grup 15-70 osobowych. Podobnie jak w przypadku sali kremowej wyposażona jest ona we wbudowane nagłośnienie.

 

Powierzchnia 130 m2

Układ sali Kinowy Litera U Szkolny
Liczba osób 140 40

80

Sala lawendowa

Najlepiej sprawdza się przy szkoleniach do 25 osób. Przenośny ekran i rzutnik umożliwiają układ sali według wymagań i preferencji organizatora. Mniejsza niż w przypadku dwóch poprzednich sal powierzchnia sprawia, że w przypadku mniej licznych grup nie ma wrażenia zbyt dużej pustej przestrzeni.

 

Powierzchnia 80 m2

Układ sali Kinowy Litera U Szkolny
Liczba osób 50 15 20

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

ul. Wyzwolenia 40
43-438 Brenna, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij