Hotel Kotarz, Brenna
Tło bannera
  1. Homepage
  2. WESELA
  3. Atrakcje weselne

Atrakcje weselne

Arrival date
Departure date

Atrakcje weselne

Napis LOVE

Jeśli jeszcze bardziej chcecie rozświetlić wszystkich tego dnia to mamy dla Was rozwiązanie. Napis LOVE to cztery podświetlone litery, które można umieścić w Sali weselnej lub na naszym tarasie, niedaleko malowniczej rzeki. Jest to atrakcja, z której często korzystają zarówno Młode Pary jak i zaproszeni goście weselni. Nie ma lepszego tła na zdjęcia z bliskimi niż Nasz podświetlony napis.

Kapela Góralska

Trudno jest sobie wyobrazić wesele w górach bez kapeli góralskiej. To właśnie dzięki muzyce regionalnej możemy w szybki sposób zaznaczyć tradycje i kulturowość regionu, w którym się znajdujemy. Nasza Restauracja współpracuje z kilkoma zespołami góralskimi, którzy umilą jedną z kolacji weselnych. Występ kapeli na pewno zaakcentuje Wasze przyjęcie weselne. A zaproszone ciocie i starsi członkowie rodziny potraktują koncert jako jeden z elementów, który będą długo wspominać.

FotoLUSTRO

To nic innego jak nowoczesna fotoBUDKA. Wynajmowane przez nas fotolustro na pierwszy rzut oka wygląda jak to tradycyjne, ale w odróżnieniu od niego posiada o wiele więcej funkcji. Całość została wyposażona w aparat cyfrowy, dotykowy ekran oraz drukarkę, dzięki której w kilka sekund klient otrzymuje zdjęcie. Zależy nam na tym, aby wykonywane fotografie były wysokiej jakości, dlatego też wszystkie drukujemy na specjalnym papierze. Duży ekran umożliwia wygodne wykonanie zdjęcia, natomiast kolorowe ramki to doskonały sposób, żeby jeszcze lepiej je spersonalizować.

Taniec w chmurach

Ciężki dym cieszy się co raz większym zainteresowaniem, wśród par weselnych. Jest najczęściej wykorzystywany podczas pierwszego tańca oraz serwowania tortu weselnego. To właśnie te elementy wesela można urozmaić i sprawić, że będą bajkowe. Jest to również sposób na ukrycie pewnych niedoskonałości podczas wykonywania układu tanecznego. Wiemy jaki stres towarzyszy Wam podczas tego wydarzenia, dlatego proponujemy właśnie to zjawiskowe rozwiązanie.

 

Animacje dla dzieci

To jeden z kluczowym elementów udanego przyjęcia weselnego. Dzieci to żywe i bardzo kreatywne istoty, które wymagają specjalnej obsługi ze strony naszej kadry kelnerskiej. Aby, urozmaicić wizytę w restauracji najmłodszym proponujemy rozwiązanie przygotowania w wyznaczonym miejscu animacji dla dzieci z doświadczonymi animatorami. Atrakcje na weselach nie tylko są dla dorosłych. Niech najmłodsi również czerwią radość z Waszego przyjęcia. Animacje są przygotowane zazwyczaj na zewnątrz obiektu. Jeżeli pogoda nam nie sprzyja w obiekcie jest wtedy zaaranżowana sala zabaw.

Special offers

Residence packages and promotions

ul. Wyzwolenia 40
43-438 Brenna, Polska

mobile nav bg
See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close