Ta strona uzywa plikow cookies. Korzystajac z serwisu, wyrazasz zgode na ich stosowanie.    Polityka Prywatnosci    Jak wylaczyc cookies? AKCEPTUJE
Zarezerwuj pobyt: +48 33 8556 996

W naszym Hotelu dzieci nie mogą narzekać na nudę


 

zabawki kącik

KĄCIK ZABAW

Hotel Kotarz*** Spa&Wellness często kojarzy się naszym gościom z miejscem przyjaznym dla rodzin z dziećmi. Nie bez powodu został nadany nam taki tytuł. Dla najmłodszych naszych gości hotel przygotował kącik zabaw, w którym znajdują się niezliczone ilości zabawek, kredek, kolorowanek oraz innych rekwizytów przy których dzieci na pewno nie będą się nudzić. W specjalnych sezonach oraz pakietach kącik zabaw posiada jeszcze jeden niezwykły element – animatorki, które zabawią najbardziej znudzonych młodych ludzi. Podczas zabawy z animatorkami dzieci będą mogły wyćwiczyć swoje ukryte talenty.

Kącik zabaw dostępny jest w okresie świąt, ferii i wakacji.


  

plac zabaw

PLAC ZABAW DLA DZIECI

W odległości kilkudziesięciu metrów od Hotelu znajduje się ogólnodostępny plac zabaw z wieloma atrakcjami dla maluchów. Bezpieczny plac zabaw jest również spełnieniem wymagań rodziców, którzy oczekują, że ich dziecko, szalejąc na dostępnych atrakcjach nie zrobi sobie krzywdy. W sezonie wiosenno – letnim za placem zabaw działa pole do mini – golfa. Dołki, w których gracze zdobywać mogą punkty wykonane są z drewna, współgrając stylowo i kolorystycznie z charakterem całego parku oraz pokryte sztuczną trawą. Każdy z 18 elementów ma różne przeszkody i konfiguracje, dzięki czemu gra nigdy nie stanie się nudna.


basenik dla dzieci

BRODZIK DLA DZIECI

W sezonie letnim dla młodszych dzieci przygotowaliśmy brodzik zewnętrzny o głębokości 40 cm. Tak mała głębokość daje możliwość zabawy w wodzie dzieciom, które nie ukończyły jeszcze dwóch lat.

Podobnie jak basen dla dorosłych tak i ten podgrzewany jest za pomocą kolektorów słonecznych.

Sprawdź również atrakcje w okolicy!


Polecane Pakiety

Początek strony

Hotel Kotarz *** Spa & Wellness

43-438 Brenna, ul. Wyzwolenia 40

tel. 48 33 8556 996, e-mail: recepcja@kotarz.com

Opinie gości:

tripadvisor holidaycheck google places

Nasze profile:

facebook youtube