Hotel Kotarz, Brenna
Tło bannera

Dla dzieci

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Dla dzieci W naszym Hotelu dzieci nie mogą narzekać na nudę!

Kącik zabaw

Hotel Kotarz*** Spa&Wellness często kojarzy się naszym gościom z miejscem przyjaznym dla rodzin z dziećmi. Nie bez powodu został nadany nam taki tytuł. Dla najmłodszych naszych gości hotel przygotował kącik zabaw, w którym znajdują się niezliczone ilości zabawek, kredek, kolorowanek oraz innych rekwizytów przy których dzieci na pewno nie będą się nudzić. 

W specjalnych sezonach oraz pakietach kącik zabaw posiada jeszcze jeden niezwykły element – animatorki, które zabawią najbardziej znudzonych młodych ludzi. Podczas zabawy z animatorkami dzieci będą mogły wyćwiczyć swoje ukryte talenty.

Kącik zabaw dostępny jest w okresie świąt, ferii i wakacji.

Brodzik dla dzieci

W sezonie letnim dla młodszych dzieci przygotowaliśmy brodzik zewnętrzny o głębokości 40 cm. Tak mała głębokość daje możliwość zabawy w wodzie dzieciom, które nie ukończyły jeszcze dwóch lat.

Podobnie jak basen dla dorosłych tak i ten podgrzewany jest za pomocą kolektorów słonecznych.

Plac zabaw, minigolf, lodowisko

W odległości kilkudziesięciu metrów od Hotelu znajduje się ogólnodostępny plac zabaw z wieloma atrakcjami dla maluchów. Bezpieczny plac zabaw jest również spełnieniem wymagań rodziców, którzy oczekują, że ich dziecko, szalejąc na dostępnych atrakcjach nie zrobi sobie krzywdy.

W sezonie wiosenno – letnim za placem zabaw działa pole do mini-golfa. Dołki, w których gracze zdobywać mogą punkty wykonane są z drewna, współgrając stylowo i kolorystycznie z charakterem całego parku oraz pokryte sztuczną trawą. Każdy z 18 elementów ma różne przeszkody i konfiguracje, dzięki czemu gra nigdy nie stanie się nudna.

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

ul. Wyzwolenia 40
43-438 Brenna, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij