Hotel Kotarz, Brenna
Tło bannera

Promocje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Promocje

Wesele w tygodniu

Większość z Nas słysząc wesele od razu łączy je z sobotą. Was jednak zachęcamy do bycia wyjątkowymi i spojrzenia na to wydarzenie w inny sposób. Śluby w tygodniu to możliwość uzyskania rabatu do 20%. Przyjęcie weselne to duży koszt, który można jednak obniżyć organizując swoje przyjęcie od niedzieli do piątku, z wyłączeniem świąt. Tak duży rabat da Wam sporo oszczędności, które będziecie mogli przeznaczyć np. na usługi dodatkowe.

Wesele w zimie

Przyjęcia weselne w Polsce w większości przypadków organizujemy w okresie letnim, kiedy dzień jest długi a słońce swoimi promieniami rozgrzewa gości. Kto jednak powiedział, że tego schematu należy się trzymać? My proponujemy Wam wesele w blasku zimowej, śnieżnej aury. W końcu jesteśmy w górach, które tak pięknie wyglądają właśnie w tym okresie. Wyobraźcie sobie piękny, śnieżny widok na góry i Was ubranych w piękny garnitur i lśniącą białą suknie. To po prostu musi wyjść dobrze! Dla Par decydujących się na przyjęcie weselne w zimę nasza restauracja proponuje 15% rabatu.

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

ul. Wyzwolenia 40
43-438 Brenna, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij